Якщо Ви є власником даного Подарункового Сертифікату - то Ви безперечно вже приймаєте участь у Дисконтній Програмі від Компанії ТОВ "ПРОГРЕС 2015" і можете розраховувати на знижку при покупці техніки у майбутньому.

Умови акції наступні:
Даний Сертифікат видається кожному покупцю нашої техніки та дає змогу отримати знижку на продукцію ТОВ "Оріхівсільмаш" на протязі 2016 року.

Перевага даної Програми полягає у тому, що власник Сертифікату може використати його як самостійно, так і передати можливість отримання знижки третій особі. У такому випадку знижка буде надана саме тій особі, яка пред'явить даний Подарунковий Сертифікат.

Правила використання Таблиці Знижок:
На зворотньому боці Подарункового Сертифікату міститься інформація про розміри знижок на продукцію ТОВ "Оріхівсільмаш" у вигляді таблиці.

1. Вам необхідно обрати в першій графі місяць поточного року;

2. Навпроти нього, у другій графі "Продукція", міститься перелік техніки ТОВ "Оріхівсільмаш", на яку в обраному місяці поширюється знижка;

3. В останній графі "Розмір знижки" Ви можете дізнатися, скільки Ви заощаджуєте, помноживши прайсову ціну на відсоток знижки.


ТОВ "ПРОГРЕС 2015"
(050) 200-14-51
(067) 755-93-04
Розробка сайту
OriNet